Pulsowanie w pochwie na widok przystojnego mężczyzny

Mam 20 lat. W moim domu seks był tematem tabu. Od roku zaczęło się ze mną dziać coś dziwnego. Czuję "ciepło" ogarniające moje ciało, pulsowanie w pochwie, na widok przystojnego mężczyzny czuję ucisk w szyi i mam dużo śliny w ustach. Często, gdy słyszę jakąś podniosłą piosenkę w radiu, niezwiązaną z seksem, "leci" mi wydzielina z pochwy i jest mi gorąco. Boję się zapytać kogokolwiek. Czy to, co odczuwam, to pociąg seksualny?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy są wynikiem podniecenia płciowego. Nie ma powodów do niepokoju.