Pusty pęcherzyk w 6. tygodniu ciąży a podejrzenie poronienia chybionego

Witam, na wczorajszej wizycie potwierdzono że jestem w 6-8 tyg ciąży. Jednak pęcherzyk jest pusty, brak echa zarodka, ciałka żółtego. Przed wizytą zaczęłam krwawić z dróg rodnych i mieć bóle w podbrzuszu. Zostałam skierowana do szpitala na badania i zabieg z rozpoznaniem prawdopodobne poronienie chybione. Nie miałam narazie badań na bHCG. Dodam że to moja druga ciąża a miesiączki po urodzeniu nie były regularne. Czy jest szansa że z tej ciąży może być coś jeszcze?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna jest obserwacja beta hcg i usg aby moc cos wiecej powiedzieć.