Rak naciekajacy NST invasive carcinoma of no special type NST Nottinghan Grade 3

Bardzo prosze o wyjasnienie wynikow biopsji mammotomowej mojej mamy.Rozpoznanie histopatologiczne rak naciekajacy NST invasive carcinoma of no special type NST Nottinghan Grade 3.Opis makroskopowy 12 oligobioptatow dlugosci do 2 cm oznaczonych jak na mlynku A nr 1[2c] B nr 2[2c] C nr3[1c] D nr 4[1c] E nr 5[1c] F nr6[3c]G nr 7[2c] H nr8[1c] I nr9[1c] J nr10 [2c] K nr11[2c] L nr12[2c] ocena ekspresji receptorow standardowych i Her 2 w toku

Myślę , że słowa rak nie trzeba wyjaśniać - jest on stwierdzony - resztę wyjaśni onkolog prowadzący po uzyskaniu końcowego wyniku ekspresji receptorów , zż