Relacja z ojcem i przemoc psychiczna

Witam Pisze ponieważ od kilku lat mój ojciec znęca się nade mną psychicznie i czasem psychicznie. Mało kto o tym wie. Mam prawie 30 lat. Na każde mój próby porozumienia nim rzuca słuchawką lub nazywa mnie bydlakiem albo gorszymi epitetami. Kiedyś byłem uzależniony od alkoholu ale już nie jestem a on od kilku lat ciągle mnie terroryzuje zamiast okazać mi jakieś wsparcie. Nastawił przeciwko mnie całą rodzinę, chociaż nawet już nie mieszkam z nimi. Wielokrotnie mógł mi pomóc w znalezieniu pracy prz

Jadwiga Broniś Psycholog, Kielce

Witam. Najlepiej zgłosić się do terapeuty. Jeśli poradziłeś sobie z piciem alkoholu, wnoszę ,że masz kontakt z placówką uleczenia uzależnień. Zacznij od wizyty w tej placówce.warto porozmawiać z terapeutą i poszukać optymalnego rozwiązania. Jadwiga Broniś- psychoterapeuta uzależnień

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza