Rozpoznanie PCO a zalecenie diety i ruchu

Witam! mam27 lat bardzo chciałabymzajśc w ciążę , podczas starań rozpoznano u mnie PCO i zalecono diete i ruch.alezanim to pomoże to minie parę miesięcy a poźniej znowu starania , wiec dochodzi kolejny rok. Naprawde zalezy nam na tym by było to jak najszybciej. czy jest jakiś spośób żeby moc zajść w ciąże jak najszybciej przy takim schorzeniu ? Naprawde zależy nam na czasie. Czy ostatecznie in vitro byłoby rozwiązaniem?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie oczywiście Proszę powiedzieć o swoich wątpliwościach.