Rozstanie i odejście do innej kobiety

Ktoś, kto mnie zostawił dla innej osoby poznanej będąc jeszcze ze mną w Internecie, wkrótce zamieszka z tą osobą znając się około 7 mies a nasz związek trwał 4 lata i został przekreślony z dnia na dzień. Powiedziała mi, że nadal mnie bardzo kocha, będzie zawsze obok (nie wiem co miała na myśli) i zniszczyła sobie życie ale jest ta jej decyzja nieodwracalna chociaż bardzo się boi. I może kiedyś my jeszcze się zejdziemy. Moje pytanie brzmi czy to nie jest manipulacja moimi uczuciami? Kocha mnie?

Witam,

Pyta się Pani czy ta druga osobą Panią manipuluje , czy kocha. A jeżeli kocha i nie chce z Panią być to co to dla Pani oznacza? A jeżeli manipuluje i tylko mówi, że kocha?
Nie wiemy, co dzieje się w innym człowieku. Możemy się domyślać na podstawie tego co robi, mówi, wygląda. Ale to tylko domysły - tym bardziej mylne im mniej mamy informacji lub bardziej nam zależy żeby zobaczyć to co chcemy.

Myślę, że ważniejsze jest, co Pani w tej sytuacji czuje? Kocha Pani tę drugą osobę? Wybaczyć? Chce na nią czekać? jak długo?
To bardzo trudne gdy osoba z którą się jest związaną odchodzi. Jednak gdy to się stało, pojawia się pytanie - co dalej ? Co dla Pani jest ważne? Miłość? Więc może spotka Pani kogoś kogo pokocha i kim będzie "na zawsze"?
Choć to boli, może Pani pomyśleć, coś się skończyło a teraz może się coś zacząć.
Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia
Artur Brzeziński

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza