Rozstanie po wyjechaniu chłopaka na studia

A więc byłam z chłopakiem dwa lata a on gdy wyjechał na studia zostawił mnie z dnia na dzień po dwóch tygodniach dla jakiejś dziewczyny z akademika. Poznaliśmy się w 1 klasie liceum przyjaźniliśmy się i w połowie 2 klasie postanowiliśmy spróbować. Było nam razem bardzo dobrze, zakochaliśmy się w sobie przeszliśmy razem przez wiele przeszkód. Mówił mi że przetrwamy te studia że jestem tą jedyną. czuje się oszukana gorsza od tej dziewczyny i wykorzystana. Co mam robić ? czy on bd zalowal ?

Wasza znajomość nie wytrzymała próby odległości i zmiany środowiska.
Pozostaje się z tym pogodzić, choć bolesne jest to.
Być może będzie chłopak kiedyś żałował, ale zazwyczaj jest to nostalgia za młodością i idealizacja przeszłości.
Sądzę, że spotka Pani właściwego Partnera.
Pozdrawiam. JW

Szanowna Pani,
Rozstanie z bliską osobą nie jest łatwe, zwłaszcza że odbyło się ono w taki sposób jak Pani opisuje. Ufała Pani swojemu chłopakowi, który zapewniał Panią, że jest Pani dla niego najważniejsza. Kiedy chłopak podjął decyzję o rozstaniu Pani poczuła się oszukana i wykorzystana. Te emocje i uczucia są zrozumiałe w tej sytuacji. To wszystko jednak nie jest dla Pani łatwe. W takiej sytuacji warto rozmawiać o tym i o swoich uczuciach (poczuciu bycia gorszą, oszukaną) z jakąś bliską osobę. Wtedy łatwiej będzie Pani poradzić sobie z nimi, przepracować je. Czy Pani chłopak będzie żałował tej decyzji? Trudno odpowiedzieć na to pytanie. Jeśli ta decyzja była spowodowana impulsem, chwilą to istnieje takie prawdopodobieństwo. Jednak nie ma pewności, że tak będzie. Proszę nie robić sobie nadziei. Ale na ten moment spróbować popracować nad swoimi uczuciami.
Pozdrawiam,
Monika Wysota