Rozwój 12-tygodniowego dziecka

Córeczka urodzila sie z waga 3450 gdy nas wypisywali ze szpitala ważyła 3260. W chwili obecnej ma 12 tygodni i waży 4800. Dodam ze karmię piersia na żądanie. Czesto sie domaga ssania.Troche possie ok 5 do 10 minut pozniej zasypia przy piersi. Jak zabieram to krzyczy i dalej ssie.Najchetniej tak spedzilaby caly dzien.Od kilku dni robi codziennie jedna lub dwie pomarańczowe ze sluzem bez krwi.Dodam ze zaczęły wychodzić zabki.Na dolnych dziaselkach widac dwie biale kreseczki.Czy to jest normalne?

myślę że to jeszcze nie ząbki a 10 -20 minut ssania wystarczy żeby dziecko się najadło a potem dać smoczek żeby zaspokoić potrzebę ssania.