RTG klatki piersiowej 39-latki

prosze bardzo o inerpretacje. rtg klatki pirsiowej. niewielkie naczynipochodne poszerzenie wnek.poza tym pola pluc bez zmian ogniskowych.pogrubiala nieco szczelina miedzyplatowa pozioma pluca.przepona wolna

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie. Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Konieczne jest pozpoznanie większej ilości informacji medycznych oraz wykonanie badania lekarskiego.