Ryzyko ciąży po stosunku w pierwszym dniach płodnych

ostatnia miesiaczke mialam 4 stycznia. 11 stycznia wspolzylam i partner skonczyl w srodku. moje cykle wynosza zwykle 27 29 dni. Wg kalkulatora dni plodnych na internecie wychodzi ze zaczynaly sie u mnie dni plodne. Miesiaczke mam dostac 31 stycznia, ale juz swiruje, czy bylo wysokie ryzyko tego iz zaszlam w ciaze?

Witam! W opisanej sytuacji ryzyko zajścia w ciążę nie jest duże, nie mniej jednak nie można go wykluczyć. Owulacja miała miejsce około 17 stycznia, natomiast plemniki mogą żyć w drogach rodnych do 7 dni, zazwyczaj jednak obumierają po 72h.