Sarkoidoza a powiększone węzły chłonne

Witam! 2 lata temu mialem powiekszone węzły chłonne sródpiersia podejrzenie sarkoidozy leczyłem sie.Teraz na badaniach RTG dostałem taki opis. Miązsz płucny bez zageszczen serce i aorta w normie Poszerzony cień sródpiersia na wysokosci łuku aorty i cień wneki lewej- do dalszej diagnostyki. Czy to sa znowu powiekszone węzły chłonne??Prosze o odpowiedz. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Być może tak. Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego leczenie. Sądzę że konieczne jest wykonanie tk