Schodzenie paznkoci w dużych palcach u stóp u 15-letniej córki

Witam.Od ponad roku corce odchodza paznokcie w duzych palcach u stop...robilismy badanie na grzyby nic nie wykazaly.na jednym z paznokci widac kolory zieleni/czerni.od gory widac,ze rosnie nowy paznokiec,ale wchodzi jakby na te chora czesc i narasta na stary...zrobily sie te paznokcie dosc grube...nie wiemy juz co robic,a leczenie nie przynosi skutku...prosze o ratunek.dziewczyna ma 15 lat....dziekuje

Córka musi być pod kontrolą dermatologa. Czy badanie mikologiczne było z posiewem? , jest on konieczny. Jeżeli posiew mikologiczny na pewno był ujemny należy wykonać posiew bakteriologiczny. Pozdrawiam