Senność, rozdrażnienie, stany depresyjne, lęki, kołatanie i problem z oddychaniem

od jakiegoś czasu borykam się z dziwnymi dolegliwościami, mianowicie jestem senna bardzo rozdrażniona nie mam na nic siły, stany depresyjne, lęki, mam problemy z sercem kołatanie czasem uczucie przeskakiwania ostatnio przy wykonywaniu jakiejkolwiek czynności robi mi się w klatce dziwnie słabo i nie moge w pełni złapać powietrza, badania dobre ekg usg holter wszystko jest niby ok, mam nadwage m165 i 84kg ciężko mi zbić wage, TSH 3.75 FT3 4.55 mam 23 lata, męczę się z tym

Lek. Tomasz Budlewski

Mozliwe że te dolegliwości mają tło nerwicowe, prosze udać sie do lekarza POZ, ewentualnie psychiatry mozliwe że leki przeciwdepresyjne złagodza doeglwiości