Silna bolesność głowy podczas latania samolotem

Dzień dobry, mam problemy podczas latania samolotem: otóż bardzo mocny, palący ból z tyłu głowy "spływający" wzdłuż karku, im samolot wznosi sie na wyższa wysokość tym ucisk i ból jest mocniejszy, podczas ostatniego lotu byłam na granicy utraty przytomności, gdyż ból i palenie z tyłu głowy były juz nie do wytrzymania. Bardzo prosiłabym o poradę. Chcialabym zaznaczyć, że z natury mam niskie ciśnienie (ok. 100/70, tętno 68).

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z laryngologiem. Takie objawy mogą się pojawiać w sytuacji obecności dodatkowych zamkniętych prrzestrzeni powietrznych w czaszce.