Silne bóle brzucha i pleców oraz przepuklina kręgosłupa

Witam.od 3 miesięcy cierpię na silne bóle brzucha i pleców.bol z prawej strony wychodzi z plecow do brzucha.usg jamy brzusznej ok.krew ok mocz ok.ginekolog ok.chirurg nie stwierdzil ostrego brzucha.nie mam zadnych dolegliwosci jelitowych.tk ledzwi wykazalo 3 przepukliny z uciskiem na worek.jestem bezradna.czy te silne bole brzucha moga byc od kregoslupa? Prosze o pomoc bo juz nie mam sil od lekarza do lekarza i nic nie wiem a bol nie mija.dziekuje.

Niestety, ale takie bóle brzucha mogą być związane ze zmianami w kręgosłupie. Radzę w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z neurologiem, a być może także i neurochirurgiem.