Silne bóle brzucha w ciąży a nerwy doprowadzające do histerii

Witam, jestem w 14tyg ciąży, przeszłam ciężką operacje- wrodzoną wadę serca. W związku z tym jestem bardzo nerwowa, głupia sytuacja potrafi doprowadzić mnie do histerii. w ostatnim czasie doszło do tego, że bóle brzucha były naprawdę silne, rano ustąpiły. Mam pytanie, czy więc powinnam zgłosić się do lekarza prowadzącego?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli opisane przez Panią dolegliwości bólowe rzeczywiście były silne, zdecydowanie proszę skonsultować się z lekarzem prowadzącym! Konieczna jest ocena rozwoju ciąży, wykluczenie patologii oraz wskazanie przyczyny dolegliwości.