Silne bóle podżebrowe a stany zapalne

Dariusz Witam od 4mcy walcze z bolem z pr str pod zebrami byłem na badaniach w czerwcu kiedy sie bol pojawil usg w normie morfologia crp , markery ok wczoraj poszedlem prywatnie i scianki pech zółc. 7,7 i przewleky stan zapalny z tym pojechalem do szpitala tam zrobiono usg i scianki 3-4mm i morfologia ok a bół stały czasami przerazajacy jakby skorcz dali mi wczoraj antybiotyl cyklomine i co dalej mam robic kolejne m-ce czekac na co??

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę postępować wg zaleceń lekarza prowadzącego. Jeśli jednak dolegliwości będą się powtarzać, warto pomyśleć o konsultacji chirurgicznej pod kątem usunięcia pęcherzyka żółciowego.