Powiększone ścianki pęcherzyka żółciowego

Witam Od 4m-cy mam bóle z prawej strony pod zebrami , byłem w czerwcu w szpitalu w nocy nie moglem zniesc, bólu dali mi rozkurczowe przeciw bolowe usg w normie wszystko morfologia takze, m-c temu tomograf wszystko w normie tylko w jelicie kretym jakies pogrubienie małe, korfologia w normie crp markery nowotworowe w normie, wczoraj poszedlem prywatnie na USg i okazalo sie ze mam powiekszone scianki pecherzyka zółciowego 7,7 byłem na czczo zadnych innch zmian, po paru godz byłem w szpitalu i 3-4mm

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę postępować wg zaleceń lekarza prowadzącego. Jeśli jednak dolegliwości będą się powtarzać, warto pomyśleć o konsultacji chirurgicznej pod kątem usunięcia pęcherzyka żółciowego.