Silne ściskanie w okolicy czoła

W maju przez dlugi czas miałam bardzo silne ściskanie w okolicy czoła u nasady nosa, lekarz przepisał antybiotyk i leki przeciwalergiczne. Ból głowy ustąpił calkiem lecz każdego dnia spływa mi gęsta wydzielina po gardle, dodatkowo cierpie na ciagłe zapalenia i podrażnienia gardła i biore antybiotyki (juz4)Lekarz nadal(bez testów)zaleca branie leków przeciwalegri.Dodam ze mniej wiecej od poczatku mojego problemu mam częste zgagi, a w ostatnim czasie uwypuklony lewy migdal.Prosze o porade co dalej

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udąc się do lekarza laryngologa i alergologa. po badaniu bedzie mozna zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.