Silne wypadanie włosów u 29-latki

Witam,od prawie roku cierpię na silne wypadanie włosów.Byłam u wielu lekarzy ale nikt nie potrafi mi pomóc.Miałam robione badania hormonów płciowych jak i tarczycy,wszystkie były w normie. Jeden lekarz stwierdził że mam brać hormony,bo to może być łysienie androgenne, lecz przez 3 miesiące brałam jasminelle a teraz diane-35 i nic nie pomaga. Nie wiem gdzie mam szukać profesjonalnej pomocy,jestem załamana i ciągle płacze z powodu utraty włosów. Bardzo proszę o pomocPozdrawiamAnna

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Sugeruję konsultację ze specjalistą dermatologiem, który zajmuje się problematyką wypadania włosów. Nazwiska specjalistów z miejsca swojego zamieszkania znajdzie Pani w naszej wyszukiwarce.