Silne zawroty głowy i szum w uszach

Chodze od lekarza do lekarza i niestety zaden mi nie pomaga.Czy moje objawy moga byc zwiazane z zabuzeniem blędnika .Moje objawy sa takie zawroty glowy ,falowanie calej podlogi chodnika i ulicy i straszny szum w uchach .Lekarka nawet nic nie robi z tym a mi to czasem przeszkadza w codziennym zyciu .

Zachęcam, żeby skonsultowała Pani swoje objawy z psychologiem / psychoterapeutą bądź psychiatrą. Objawy, o których Pani pisze, mogą być wyrazem nerwicy. Warto przyjrzeć się im pod tym kątem.