Silny ból kręgosłupa i niedowład ręki

Witam serdecznie, w lutym miałam ból skifozy bardzo potężny, który szedł do głowy przez 2 dni nie mogłam sie ruszyc, póżniej miałam niedowład lewej ręki czułam ją ale nie mogłam podnieśc ani do góry ani w bok z trzymaniem też był problem, lekarze powiedzieli, że to mięśnie sa ściągniętę poniewać przy skrętu karczku miałam też napięty lewy bark, przez przypadek powiedziałam to niedawno lekarzowi, on na to że niedowład nie ma nic współnego z czymś taki i skierowałmnie na rezonans, martwi mnie to co to możebyc? Stwardnienie rozsiane wykluczone, na wyniku pisze torbielowate poszerzenie zbiornika okalającego po stronie lewej 9x5mm, podejrzewali również udar, mam 29 lat.Niedowład ręki minął po 3 tygodniach. Proszę o pomoc i z góry dzięuję.

Aleksander Ropielewski

Z Pani opisu nie rozumiem jaka jest historia choroby i bez przeprowadzenia badania przedmiotowego oraz oceny badań dodatkowych nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi.