Sina noga przy zakrzepicy

Witam, 28.11 wykryto u mnie zakrzepicę "w końcu dalszym podudzia lewego, VSM na krótkim odcinku ( od 1,5cm)miernie poszerzona, niecałkowicie domyka się przy ucisku-zakprzepica. Od 2 dni biorę Clexane 80 1x1 i Cyclo3forte 2x2 (przez tydzień, potem mam brać 2x1). Czy zakrzepica, którą u mnie wykryto jest groźna, po jakim czasie przejdzie mi ból? Czasami jak trzymam nogę w dół to robi się sina, czy to normalne? (zakrzepica jest wynikiem leżenia po wypadku, ale nogi nie mam nieuruchomionej)

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie kierować się zaleceniami lekarza badajacego. Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Sądzę że ból ustąpi po rozpuszczeniu skrzepliny