Kobieta , 19 lat Witam. W listopadzie byłam na koncercie i w kolejce do wejścia było bardzo ciasno. W pewnym momencie ludzie zaczęli tak napierac, ze nie mogłam oddychać, ktoś mi uciskal konkretnie miejsce w którym znajduje się mostek. Po koncercie miałam w tym miejscu sine, ktore po 2 dniach samoistnie zniknęło. Od tego czasu minęły 2 miesiące, a co jakiś czas to miejsce robi się widocznie sine, koloru niebieskiego. Trwa to średnio 2 dni. Nie odczuwam bólu. Jaka jest tego przyczyna i czy powinnam interweniować?
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Urazy klatki piersiowej – Złamanie żeber - zdjęcie rentgenowskie to najczęstszy uraz klatki piersiowej. W większości przypadków wynika z bezpośredniego urazu. Złamanie może być bez powikłań lub z powikłaniami. Niekiedy uraz przyjmuje postać złamania wieloodłamowego żebra.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników:

Artykuły na ten temat
Zdrowie

Co powinno się zmienić w Szpitalnych Oddziałach Ratunkowych?

Co powinno się zmienić w Szpitalnych Oddziałach Ratunkowych?

Długa kolejka na SORze, czyli szpitalnym oddziale ratunkowym już nas nie dziwi. Można powiedzieć, że to standard polskiej służby zdrowia. Dlaczego tak się dzieje? Dlaczego pacjenci przychodzący na SOR wymagający pomocy muszą czekać kilka godzin w kolejce,...