Sinoczerwone nogi a możliwość wykonania badań

Witam.moje nogi robią się sinoczerwone jak stoję i nimi nie ruszam. Zrobiłam poziom d-dimerow raz wyniki wynosił 241 za dwa miesiące 40 norma 500.na usg dopplera nie zauważono żadnych zmian. Co to może być skoro wykluczone zakrzepice oraz żyły są w porządku? Proszę o odpowiedź!!! Jakie badanie jeszcze mogłabym zrobić?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisana zmiana koloru skóry, biorąc pod uwagę prawidłowe wyniki, nie wydaje się być niepokojącym objawem.