Sinoczerwone nogi a możliwość wykonania badań
Witam.moje nogi robią się sinoczerwone jak stoję i nimi nie ruszam. Zrobiłam poziom d-dimerow raz wyniki wynosił 241 za dwa miesiące 40 norma 500.na usg dopplera nie zauważono żadnych zmian. Co to może być skoro wykluczone zakrzepice oraz żyły są w porządku? Proszę o odpowiedź!!! Jakie badanie jeszcze mogłabym zrobić?

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Opisana zmiana koloru skóry, biorąc pod uwagę prawidłowe wyniki, nie wydaje się być niepokojącym objawem.