Skąpe krwawienie miesięczne i potrzeba częstego oddawania moczu

jestem pszet 40 do tej pory mialam normalne kwawenie w tym mesocu iest inaczej male plamienie takie jak kapanie z kranu a pszytym bespszerwy hce mi sie siku niewem co otym mysleci

Lek. Tomasz Budlewski

Prawdopodobnie ma Pani infekcje dróg moczowych, proszę udac się do lekarza, co do miesiączki sugeruje konsulatacje ginekologiczną, proszę w okresie upałów dbać o dobre nawodnienie - co najmniej 2,5 l niegazowanej wody moneralnej