Skąpe miesiączki u 36-latki

Panie Doktorze mam 36 lat i 10 letniego zdrowego Syna,ale mam bardzo skape miesiaczki,nie zazywam zadnych tabletek i srodkow antykoncepcyjnych......wspolzyje srednio 3x w tygodniu ,nie wiem czy to normalne czy powinnam isc do lekarza??/

Lek. Tomasz Budlewski

witam serdecznie,
podstawowe pytanie w takim momencie to: czy zawsze tak miesiączki wyglądały? Myślę, żeby najlepiej udała się Pani do lekarza ginekologa. Zawsze lepiej porozmawiać z lekarze twarzą w twarz aby móc dokładnie przekazać swoje dolegliwości i obawy.