Skolioza w lewo i mały kręgozmyk tylny w RTG kręgosłupa

Dzień dobry Od pewnego czasu mam bol kręgosłupa dzisiaj odebrałam zdjęcie z opisem " w odcinku L-S kręgosłupa skolioza w lewo. Maly kręgozmyk tylny ok 3 mm na wysokości L5-S1" proszę o inpretowanie opisu oraz czy to cos poważnego i jakie mnie czeka leczenie. Proszę o odpwiedz

Renata GrzechociĹska

Wskazana wizyta u neurochirurga. Kręgozmyk jest to przesunięcie jednego kręgu względem drugiego.