Skrzepy podczas miesiączki

czy ciagle pojawiajace sie skrzepy podczas miesiaczek to rzecz normalna ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi. Warto jednak wspomnieć o tym, że może być to związane z nieprawidłowościami w obrębie narządu rodnego.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania nie można określić. Proszę udać się do ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.