Ślady po zadrapaniu skóry twarzy

Witam, zadrapałem skóre twarzy metalowym małym przedmiotem. powstała nieładna czerwona kreska długosci 7-8 cm po całej szerokosci, nie leciała z niej krew. czy ona sięzagoi i nie bedzie śladów ?

Jeśli naskórek nie został uszkodzony to na pewno tak. Jesli został to przypuszczam w niewielkim stopniu- prosze obchodzić sie z ta okolica twarzy delikatnie. Dobrym preparatem gorącym bedzie Cicaplast - do stosowania 2 razy dziennie