Śmieją się ze mnie w klasie, bo jestem najcięższa. Pomóżcie!

Witam! Mam 12 lat, mam 157 cm wzrostu i ważę 50 kg. Jestem najcięższa z klasy, a poza tym śmieją się ze mnie, że mam grube uda! Pomóżcie! Proszę!!!
12 LAT ponad rok temu

Witam!

Twoje BMI wynosi 20,32. Odpowiada to 75 centylowi. Masz prawidłową masę ciała. Nie musisz i nie powinnaś się odchudzać.

Nie przejmuj się nieprzychylnymi uwagami rówieśników. Być może ważysz najwięcej, ale jednocześnie jesteś np. wyższa od swoich rówieśniczek. Jeśli pragniesz wymodelować sylwetkę, ćwicz! Przykładowe ćwiczenia znajdziesz na www.abccwiczenia.pl. Polecam także unikanie kalorycznych słodyczy oraz żywności typu fast food.

Pozdrawiam