Smutek po usłyszeniu wiadomości, że były partner zostanie ojcem

Wczoraj zadzwonil moj byly partner,z ktorym chrzcilam moje dziecko(bo z tamtym rozstalam sie juz bedac w ciazy,pobil mnie mocno).Zadzwonil niby zaptytac co u mnie a przy tym pochwalic sie ,ze zostal ojcem.Bylismy razem 6 lat temu.Kiedy mi to powiedzial poczulam smutek,zal,zazdrosc nawet,ze to nie ze mna ma dziecko tylko wolal inna.Nie pasowalismy do siebie charakterami.Ja jestem po ciezkich przejsciach on nie.Mimo to zasmucila mnie ta wiadomosc.Jak sobie z tym poradzic?

Witam,
Proponuję rozpocząć terapię własną, koniec roku to dobry czas na podsumowania, a początek na rozpoczęcie nowych postanowień.
Pozdrawiam