Spadek wagi a nadmiar skóry u 24-latka

Witam, od pewnego czasu zmagam się z problemem jakim jest obwisła skóra na brzuchu w dodatku z rozstępami gdyż schudłem sporo i pozostał taki defekt, chciałbym się go pozbyć i jednego i drugiego (wiem nie będzie łatwo). Stosuję cały czas dietę bez mięsa, serów żółtych, chleba, ziemniaków itp; lecz sama dieta nie wiele da dobrze o tym wiem, w miarę możliwości czasowych uprawiam jogging i sportu ruchome, czasem siłownię lecz jak pozbyć się tego na dobre, najważniejsze są rozstępy bo to dramat!

Niestety problem jest poważny.
Pewną poprawę uzyska Pn w zastsowaniu zabiegów łączonych dermapenem osoczem PRP i głebokimi peelingami medycznymi.Dobrze sprawuje sę również laser Co2 frakcyjny,Niesety bardzo duże nadmiary skóry wymagają korekty chirurgicznej.

Konieczna będzie wizyta u chirurga plastycznego lub ( na początek ) w gabinecie medycyny estetycznej. Należy ocenić nadmiar skóry oraz jej jakość. Na tej podstawie, będzie można zaproponować leczenie.