Spirometria a podejrzenie astmy

Witam,czy po samym wywiadzie na pierwszej wizycie u pulmonologa mozna stwierdzić astmę i odrazu dać trzy rodzaje leków zwiewnych na astmę ? Na spirometrie poszłam juz po wizycie prywatnie i pierwszej części nie umiałam wykonać i nie zrobiłam a w drugiej części badania wyszedł jeden parametr nie tak i czy po tym jest szansa ze mam astmę czy mam powtórzyć badanie, pozniej poszłam do lekarza rodzinnego i zakazał mi brania leków na astmę bo stwierdziłZeNieMaDowoduKonkretnegoZeJaMam iJuzZglupialam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego i kierować się jego zaleceniami .