Sporadyczne plamienie, negatywny test ciążowy a podejrzenie ciąży

witam, uprawiałem seks z dziewczyną tylko raz, dnia 30.04. Nie wiem jaki był to dzień cyklu. Użyłem prezerwatywy, która nie pękła ani się nie zsunęła, w dodatku wytrysk był po za pochwą, w prezerwatywie. Dziewczyna ma problemy z prolaktyną. Ostatnio miała dużo stresu, w dniu 04.05 dostała dość obfitego krwawienia przez około godzinę, po czym ustało. Do tego czasu występuje sporadyczne plamienie. 19.05 ginekolog robił badanie usg, ciąży nie stwierdził. Test ciążowy 19 dni po stosunku negatywny..

Witaminy w ciąży

Dzień dobry!

Prawdopodobieństwo ciąży nie istnieje - prawidłowe zabezpieczenie prezerwatywą, wytrysk nie nastąpił w pochwie, brak ciąży w badaniu USG, negatywny test ciążowy. Warto za to kontynuować spotkania partnerki z ginekologiem i endokrynologiem w kwestii problemów hormonalnych, a także zaplanować skuteczną metodą antykoncepcji, jeśli planujecie Państwo dalsze współżycie.

Pozdrawiam!