Sposoby na zatkany i suchy nos

dlugo uzywam kropli do nosa. Wyglada to tak ,ze przed snem ,po jednym sprayu do dziurki i moge spac do 8 h , w dzien wogole nie uzywam . Zaczely mi sie problemy z zatokami i od ponad 3 tyg.mam problem z oskrzelami ,mam kaszel z flegma , charczacy oddech , a jak spie to takie charczenie slysze w srodku gardla . Czy to moze byc powiazane ze soba. jak odzwyczaic - sudafet te krople. Bardzo prosze o podanie nazw wod morskich lub innych sposobow. Nos jest wysuszony i non stop przytkany
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Objawy jakie Pani opisuje raczej nie są związane z przyjmowaniem tego leku. Suchość w noście zaś, owszem. Proponuję zastosować preparat Mariner lub Disne Mar.Jest to wodny roztwór soli morskiej. Proponowałbym także konsultację z lekarzem rodzinnym w sprawie oskrzeli.