Spóźniająca się miesiączka przy braku możliwości ciąży

Witam, Od 8 dni spóźnia mi się miesiączka, mimo że zawsze dostawałam na czas (nawet w czasie stresu czy podróży). Obecnie nie przeżywam żadnego stresu, ponad tydzień temu natomiast odbyłam podróż dosyć intensywną/męczącą, ale nie zmieniałam strefy czasowej ani klimatu. Nie odczuwam też bólu jajników ani piersi. Dodam, że mam 23 lata, w ciąży też nie jestem. Czy powinnam zgłsoić się do ginekologa? Czy jeszcze poczekać parę dni? Czy może najpierw do lekarza rodzinnego? Bardzo proszę o odpowiedź. P

Lek. Tomasz Budlewski

jeżeli do konca weekendu miesiaczka nie wystapi prosze zglosic się do lekarza ginekologa.