Spóźnienie miesiączki, bóle brzucha i zawroty głowy

Witam mam prawie 19 lat ostatnia miesiączka spuzniała mi sie 8 dni. 3 dni po okresie zaczełam krwawić bardzooo sie bojeee bo miewiem co to jest nieraz mnie zabili pod brzusze a nawet mam zawroty głowyyy proszeeee mii napisać co to możeee być boo bardzooo sie martwiee dziękujee i pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Przyczyną dodatkowego krwawienia mogą być zaburzenia hormonalne. Jeśli istniało prawdopodobieństwo ciąży to warto wykonać test. Jeśli sytuacja nie unormuje się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.