Spożywanie alkoholu po wydłużeniu wędzidełka penisa

Witam! 1 sierpnia bieżącego roku miałem zabieg wydłużania wędzidełka, z kolei 10 sierpnia jest wesele mojej siostry ciotecznej, moje pytanie brzmi, czy mogę spożywać alkohol na weselu, jeśli tak to w jakich ilościach, oraz czy mogą to byc mocniejsze trunki m in. wódka, bimberek.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeżeli nie przyjmuje Pan żadnych leków, rana goi się prawidłowo oraz nie ma Pan żadnych powikłań, to w zasadzie nie ma żadnych przeciwwskazań do spożywania alkoholu. Proszę jednak pamiętać, że alkohol negatywnie wpływa na gojenie ran, więc sugeruję zachowanie rozsądku.