Sprawdzony psychiatra w Warszawie

Gdzie w Warszawie jest sprawdzony który rzeczywiście pomaga psychiatra i psycholog, neurolog? w ramach NFZ

Moim zdaniem, najlepsza PZP na NFZ- SZP ZLO W-wa-Praga Południe - ul Gruzińska 6, lub IPS-mokotowska. Ale mogę nie być obiektywnym w tej ocenie. Polecam skorzystanie ze strony www.nfz.gov.pl , gdzie znajdzie Pan pełny wykaz wszystkich poradni z kontraktem NFZ oraz telefony, by dowiedzieć się o kolejkach i szczegółach rejestracji. Do psychiatry nie jest potrzebne skierowanie. Do psychologa, terapeuty można uzyskać skierowanie np. u lek. rodzinnego.