Stan po 10 dniach od laparoskopowego usunięcia pęcherzyka żółciowego

10 doba po laparoskopowym usunięciu woreczka klucie czasami w miejscu po szwach jestem dość słaby i kłucie z tyłu po prawnej stronie pod zebrani czy to normalne i czy stosować jakieś suplementy diety jakieś witaminy czy coś proszę o szybką odpowiedz dziękuję pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Jeżeli jest w stanie Pan przyjmować wszystkie pokarmy nie ma potrzeby stosowania suplementów diety. Pana dolegliwości są normalne, aczkolwiek gdyby się nasilały lub przedłużały proszę się udać do chirurga.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski