Stan podgorączkowy, zaczerwienione łuki podniebienne, gardło i powiększony migdałek

Witam! Od października mam stan podgorączkowy (do 37,5, okresowo do 37,8), lekko zaczerwienione łuki podniebienne, gardło i nieznacznie powiększony lewy migdałek. Morfologia - prawidłowa, bad. biochemiczne, CRP, TSH-ok, RTG kl. piersiowej, USG j. brzusznej - bez zmian, wykluczono WZW, HIV. Czy warto zrobić jeszcze jakieś badania? Temperatura utrzymuje się cały czas. Dodatkowo, gdy wychodzę na zimno od razu pojawoa się czerwona wysypka i puchnięcie rąk (od kilku lat). Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Być może warto byłoby udać się do lekarza reumatologa.