Stany depresyjne po uderzeniu w głowę

witam w sobote w zeszlym tygodniu uderzylam sie w glowe troszke mnie pobolewa ale ja juz sobie wmawiam ze cos mi sie dzieje mam leki ciagle sobie cos wkrecam boje sie o siebie dzieci mam ciagle zle mysli placze na okraglo i nic mnie nie cieszy strach i lek na okraglo mam dretwienia i mrowienia w miejscu uderzenia ale glowa jako tako mnie nie boli uderzylam sie w czolo dokladnie lekkie zadrasniecie prosze o pomoc boje sie ze warjuje mialam takie stany depresyjne wczesniej lek przed chorobami i sm

Witam jest Pani osobą , która nadmiernie koncentruje się na własnym zdrowiu. Każda postrzegana nieprawidłowość jest dla Pani źródłem budzenia się poczucia zagrożenia i lęku.Sugerowałabym aby podjęła Pani psychoterapię, która pomogłaby Pani dotrzeć do przyczyn problemu, przepracować go , nabrać bardziej racjonalnego podejścia do siebie i swoich dolegliwości.
pozdrawiam
Ludmiła Kulikowska Kubiak

Witam Panią, z opisu tego co się z Panią dzieje wnioskuję, że nasilenie objawów (lęk, obawy o dzieci, "złe myśli", ciągły płacz, obawy o własne zdrowie) w sposób wyraźny wpływa na jakość Pani życia. Jestem tez w stanie sobie wyobrazić jak wyczerpujące jest życie w poczuciu ciągłego zagrożenia oraz jak to może wpływać na nastrój i chęć do życia. Ważne jednak jest aby pamiętała Pani o tym, że jest to stan, który może Pani zmienić, że to jak jest teraz, nie musi trwać. Proszę poważnie rozważyć pomysł o podjęciu psychoterapii. Może ona być szansą na lepsze życie, wolne od lęku i z poczuciem satysfakcji. Tego Pani życzę, Danuta Michalczyk