Stany lękowe i Borderline

Witam serdecznie. Od kilku lat leczę się psychiatrycznie. Mam zdiagnozowane ZOK, Borderline.. oraz stany lękowe.. biorę depakine 300 oraz miravil 150 mg.. jednakże nurtuje mnie jedna kwestia swojej osoby.. a mianowicie to,że wszystkiego się obawiam.. każdego kontaktu z drugim człowiekiem.. od razu gdy w jakiś sposób stanę się szczerą od razu uważam,że ktoś wykorzysta wszystko przeciwko mnie.. potem często żałuję nawet zwykłej rozmowy.. podobno stosuję projekcję i rozszczepienie

Witam,

Jak właściwie brzmi Twoje pytanie? Twoje obawy w przypadku zaburzeń, na które cierpisz, są niestety bardzo częste. Czy jesteś pod opieką terapeuty (chodzi o terapię, nie wizyty u psychiatry po receptę)?

Pozdrawiam