Starania o ciążę i badania cyklu

Staramy się o dziecko.Badanie usg wykazało 2 pęcherzyki w lewym jajniku(6 i 10mm.), w prawym 1 (7mm). Jestem 2 dni po ostatniej miesiączce, kolejne badanie w celu sprawdzenia cyklu odbędzie się za 6 dni, czego mogę czy też powinnam się spodziewać, jak prawidłowo powinno potoczyć się dojrzewanie komórki jajkowej ? Moje cykle są regularne, wzrost temperatury występuje co 16-17 dni (lek.twierdzi, że jest opóźnienie i mam mało pęcherzyków Graafa - co to znaczy?). Zaczynam się w tym wszystkim gubić.

Dokładnych wyjaśnień w tym względzie musi Pani uzyskać od ginekologa prowadzącego. To on najlepiej orientuje się w Pani przebiegu cyklu miesiączkowego, zna badania dodatkowe np. poziomów hormonów, zna całą historię Pani stanu ginekologicznego. Tylko on może w tym względzie podać Pani kontrolne informacje.