Starania o drugie dziecko od pół roku

Witam, razem z mężem staramy się o drugiego dzidziusia od ponad pół roku i narazie nic z tego . Jaki czas powinien upłynąć i kiedy powinnam zgłosić się do lekarza . Dodam że pierwsza ciąża zakończyła się cesarskim cięciem bez żadnych powikłań .

Milena Lubowicz

Po roku bezskutecznych starań o dziecku zwykle rozpoczyna się poszukiwanie przyczyny ewentualnej bezpłodności.
Pozdrawiam