Problemy z zajściem w drugą ciążę 23-letniej kobiety

Witam co może być problemem w zajściu w 2 ciążę. Razem z mężem staramy się już od pół roku i nic.W pierwszą ciążę zaszłam bez problemow lecz skończyła się cesarskim cieciem z powodu maluszka. Natomiast nie było żadnych powikłań . , Razem z mężem mamy po 23 lata . Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele. proponuję w pierwszej kolejności zgłosić się do ginekologa. Przeprowadzenie dokładnego wywiadu medycznego oraz badania lekarskiego może nakierować na odpowiednie zalecenia lekarskie. Proponuję udać się razem z mężem.