Stłuszczenie wątroby a podniesiony poziom cholesterolu

witam mam stluszczona watrobe w zwiazku z podniesinym cholesterolem i nadcisnieniem walcze z tym od pol roku nie moge dojsc do normy pomimo diety watrobowej aktywnosci fizycznej jak dlugo i czy w ogole dojde do norm i czy to moze sie nawracac

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,

trzeba zastosować dietę stosowaną w chorobie stłuszczeniowej wątroby o obnizonej zawartosci cholesterolu. Proszę udać się do dietetyka w celu ułożenia diety.

Pozdrawiam serdecznie