Stosowanie chemioterapii i wysokie markery nowotworowe

Witam, jestem po drugiej operacji jelita grubego, biore chemie fluorourycyl 5, mam wysokie markery. Jestem przed 12 cyklem , bardzo zle ja znosze. Przewidywany jest nastepny cykl, jest sens go dalej brac Dziekuje za odpowiedz

Jeśli nie byłoby sensu - to specjaliści prowadzący nie zalecaliby podawania następnych kursów!!! Szczegóły proszę omówić z Nimi!!! zż