Stosowanie Izoteku a zabieg usunięcia migdałów

Dzień dobry. Tydzień temu zakończyłam kurację lekiem izotek. 13 stycznia mam mieć zabieg wycięcia migdałów. Chciałabym się dowiedzieć czy to nie za krótki czas abym mogła mieć zabieg i czy izotek nie spowoduje silnego krwawienia ponieważ z tego co wiem lek ten powoduje rozrzedzenie krwi.

Przerwa miesięczna w zażywaniu tego leku jest wystarczająca do tego, żeby bezpiecznie poddać się zabiegowi. Nie ma powodu do niepokoju.